Informace k fotografování


Fotografování probíhá v exteriéru v okolí Lažan a Jevíčku nebo v ateliéru v Lažanech u Brna ( 7km za Brnem) dle balíčku. 

Co sebou na focení : Na fotografování doporučuji vzít si sebou více druhů oblečení, doplňků a bot. Oblečení volte tak, aby se k sobě hodilo barevně. Volte jednobarevné oblečení bez velkých nápisů a obrázků. Nedoporučuji tenké proužky na oblečení a volit příliš černé barvy. Při fotografování dětí, můžete dětem vzít deku nebo jejich oblíbenou hračku. Můžete také vzít dětem kolo, koloběžku,..... 


Rekvizity : Ateliér je vybaven rekvizitami pro fotografování . V případě fotografování v exteriéru sebou nosím rekvizity podle ročního období a stylu fotografování.

Délka fotografování : Fotografování trvá asi 1hod. V případě fotografování miminek se čas fotografování může prodloužit až na 3- 4,5hod. Nejvhodnější doba pro fotografování miminek je do 14 dnů od narození miminka. 


Cena fotografování a počet fotografií : Cena fotografování a počet fotografií  je podrobně napsán v ceníku. Po fotografování vám do cca 7 pracovních dnů odešlu neupravené fotografie se svým logem na váš e-mail. Vy si fotky vyberete a následně mi zašlete váš výběr fotografií. Upravené fotografie vám zašlu do cca 10 dnů od vašeho výběru. Fotografie budou zaslány v největším rozlišení, bez loga a v jpg formátu. Neupravené fotografie ani rawy neposkytuji. Na fotografii nevyměňuji pozadí. Platbu za fotografování přijímám po skončení fotografování. Po odeslání upravených fotografií vás prosím o potvrzení, že fotky dorazily. Vaše upravené fotografie uschovám 6měsíců, poté jsou fotografie smazány. Upravené fotografie, zveřejňuji pouze s vaším písemným souhlasem na webové stránce www.pavlinachovancova.cz a Fb stránce Pavlína Photo. V případě, že nechcete aby fotografie byly zveřejněny, fotografie po vašem potvrzení budou pouze uschovány. Fotografie  podléhají autorskému právu, proto nesmějí být vámi dále jakkoliv upraveny a následně vámi upravené prezentovány. 

Jak se objednat :  Oblednávejte se prosím přes e-mail : pavlinaa@centrum.cz nebo T.: 731/233 166 . Do své objednávky uveďte prosím o které datum a čas máte zájem ( uveďte prosím více vašich volných termínů ) a koho budeme fotit ( rodinné foto, děti, těhotnou maminku, miminko, boudoir, glamour, babičku, dědečka , svatbu nebo jinou společenskou akci, zvířecího mazlíčka,..... ) . Také uveďte , zda máte zájem o focení v exteriéru či ateliéru. Pokud máte nějaké speciální přání, i to mi prosím napište. V případě, že se objednáváte e-mailem, vaši objednávku vám potvrdím zpravidla do 1-2 dnů. 

 Děkuji a těším se Pavlína