Podmínky fotografování

- Děkuji za váš zájem se mnou fotit. Přečtěte si prosím tyto následující podmínky fotografování. 

- Fotografování probíhá po předchozí domluvě a to v ateliéru v Lažanech ( cca 7km za Brnem) nebo exteriéru v okolí Lažan , v Jevíčku v parku nebo po předchozí domluvě i jinde. 

 Na fotografování se prosím dostavte v předem domluvený čas (nejdříve prosím tak cca 5min. předem). 

- Před fotografováním se s vámi v ateliéru domluvím na rekvizitách a pozadí, které se vám líbí . Na rekvizitách a pozadí je potřeba se domluvit na místě před fotografování. Pozdější úpravy v počítači jako je výměna pozadí nebo rekvizit už není možná. V ateliéru mám na zapůjčení doplňky a oblečení pro děti  . Stále je doplňuji. Nic ale nezkazíte tím, pokud si přinesete z domu vlastní oblečení,doplňky, klobouky, čepice,... případně boty, hračky, nebo jiné dopňky. 

- do 3-5 pracovních dnů od fotografování ode mě obdržíte náhledy s logem přes fotografii. Vaše fotografie ( podle balíčku) si prosím vyberte do 1 měsíce. Po vašem výběru vám fotografie upravím a zašlu na váš e-mail v plném rozlišení a bez loga. Na fotografii upravuji barvu,jas, expozici, kontrast, vyhlazení drobných vrásek, odřenin případně drobné jizvy nebo akné. Na fotografii nevyměňuji jedno pozadí za jiné a náročnější úpravy na fotografii provádím po dohodě za poplatek. Po kontrole fotografií, které vám upravené zašlu prosím o vaše potvrzení, že fotografie dorazily a jsou v pořádku. Případná pozdější reklamace není možná. Vaše fotografie následně uchovávám 6měsíců od fotografování. Poté fotografie mažu a následně již k fotografiím nemám přístup. Fotografie podléhají autorskému právu a nesmějí být dále nijak upravovány. Neupravené fotografie s logem slouží pouze k vašemu výběru. Neslouží tedy k publikaci. Děkuji za pochopení. Pokud necháváte vaše fotografie tisknout a nejste spokojeni s tiskem fotografie, reklamaci řešte prosím u vašeho dodavatele tisku. Já nabízím v rámci některých balíčků také tisk fotografií ( viz. informace k fotografování ). 


Objednáním na fotografování souhlasíte s těmito podmínkami fotografování.